TEKSTESHQIP

Esad Ademi
Vdeksha Unë
Lyrics

Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Vdeksha Unë" kënduar nga Esad Ademi.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.
INFO
Siç e do tradita e hiteve, produkti muzikor paraqitet tek shikuesit i kompletuar mjaft këndshëm edhe me anë të një klipi muzikor, i cili u publikua me datë 28 Shkurt 2020. Për këngën ka punuar kompozitori Vedat Lushtaku, ndërsa autor i tekstit është vetë këngëtari.