TEKSTESHQIP

Esad Ademi
Malli Me Ka Marre
Lyrics

Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Malli Me Ka Marre" kënduar nga Esad Ademi.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.
INFO
Për tu parë edhe përtej tingujve, ky krijim muzikor është lansuar tek fansat me vlera artistike edhe me një videoklip muzikor, për video produksionin e të cilit u kujdes Video Art. Videoklipi u publikua me datë 29 Qershor 2022. Për këtë këngë ka punuar tekstin vetë këngëtari, ndërsa për produksionin punoi Vedat Lushtaku.