Esat Ruka

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  1 / Votuan:  4
BIOGRAFIA: Esat Ruka është një këngëtar i njohur dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo popullore folklorike. Në Mars 2014, Esat Ruka merr pjesë në Kenga Ime 2014 me këngët "Zogla Dhe Bilbili" dhe "Lule Zoja"....

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

Shto profile

zyrtare    Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

    Shiko më shumë

» Dërgo Një Këngë »Artistë Të Ngjashëm:

Alfred Mersini

Mentor Mushkolaj

Sallah Shabani

Shkodran Shala

Nazmi Sejfullahu

Ekrem Bashota

Nexhat Haliti

Shaban Baksi

Nikolin Perpali

Krenar Vehebiu


Tags: Esat Ruka, Esad Ruka

Krijo Një Kartolinë