Më mbaj mend (për 1 muaj)

Escobars

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.2 / Votuan:  26
 • Emri i Vërtetë:
 • Emra Haritzi
 • Jeton dhe vepron në :
 • Angli 
 • Mosha:
 • 30 Vjeç
 • Shenja e Horoskopit:
 • Ujori ♒
BIOGRAFIA: Escobars është një këngëtar i njohur dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo hip-hop. Escobars esht antar i grupit te njohur O.T.R. Më datë 6 Dhjetor 2014, Escobars publikon videoklipin "Turn Up". Në vitin 2015, Escobars publikon albumin "The Art Of Roads". Më datë 7 Dhjetor 2015, Escobars publikon videoklipin "Talk About Me", në bashkëpunim me Fekky. Më datë 24 Janar 2016, Escobars publikon videoklipin "Trapping All Week", në bashkëpunim me J Avalanche. Më datë 15 Korrik 2017, Escobars publikon videoklipin "Rich Ou...

>> Lexo gjithë biografinë >>


Kanali

Youtube

Profili

Facebook

Profili

Facebook

Instagrami

Zyrtar

Profili

Twitter

Komente

Asnjë KomentThe Art Of Roads (2015)


  Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

  Shiko më shumë

» Dërgo Një Këngë »

Artistë Të Ngjashëm:

I2rejt

Big Night

Ex Wolf

Arbër Kurtaj

Mistiku

Fajt

Vinz

Lil Koli

Ace

Varrosi

Tags: Escobars, Emra Escobars Haritzi


Komente mbi këtë artist


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet