Më mbaj mend (për 1 muaj)

Esmeralda Hoxhaj

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  10
BIOGRAFIA: Esmeralda Hoxhaj është një këngëtare dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo popullore e Shqipërisë së jugut. Më datë 18 Gusht 2021, Esmeralda Hoxhaj publikon videoklipin "Laj Fustanin". Muzika dhe teksti i këngës janë punuar nga Bruno Revolt....

>> Lexo gjithë biografinë >>


Instagrami

Zyrtar

Komente

Asnjë Koment    Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

    Shiko më shumë

» Dërgo Një Këngë »

Tags: Esmeralda Hoxhaj

Komente 0