Më mbaj mend (për 1 muaj)

Hyrja është kryer me sukses!

Esmeralda Kaso

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  1
BIOGRAFIA: Esmeralda Kaso është një këngëtare e njohur dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo popullore e Shqipërisë së jugut. Më datë 18 Qershor 2016, Esmeralda Kaso & Vilson Pjetri publikojnë videoklipin "Kenge Moj". Më datë 6 Nëntor 2019, Esmeralda Kaso & Vilson Pjetri publikojnë videoklipin "Faqet E Bukura Si Molla". Muzika dhe orkestrimi i këngës janë punuar nga Rino Boci....

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente

Asnjë Koment 🔥🔥

Shto profile

zyrtare    Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

    Shiko më shumë

» Dërgo Një Këngë »Artistë Të Ngjashëm:

Jolanda Kojlovic

Llambrini Nano

Tefta Kondo

Donika Pecollari

Merushe Xhihani

Luljeta Konomi Haxhi

Elejda Dosi

Blerta Agolli

Griselda Pepa

Eglantina Doko


Tags: Esmeralda Kaso

Komente mbi këtë artist


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet