Më mbaj mend (për 1 muaj)

Esmeralda - Pa Fat Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  4

pse nuk me zgjidhje tjeter
pse bllokove kte kryeveper
pse vec pak vemendje
ti nuk ma dhe

pse u lidhe me inatin
e lendove te pafaten
zemren teme shpove
ti o me gjemb

pse kerkush sme dashti
pse kerkush sme dashti
ashtu sic dashurova unnnn

pse e le mekatin
pse e le mekatin
me e djeg kyt shpirt
me e ba shkrum

pse ma vodhe te verteten
genjeve shkove me nje tjeter
e me thoje mua te dashuroj

po ta kishe tfort ti ndjenjen
nuk do ma tradhtoje zemren
zdo mendoje me mlendu

pse kerkush sme dashti
pse kerkush sme dashti
ashtu sic dashurova unnnn

pse e le mekatin
pse e le mekatin
me e djeg kyt shpirt
me e ba shkrum


Esmeralda - Pa Fat
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Pa Fat".
3. Video është e këngës "Pa Fat", por nuk këndohet nga Esmeralda.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Komente 0