Audio

ESTTO - A Menon Mo Për Mu


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  12

Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

03/08/2018

2018-08-03T17:55:37A menon mo per mu
Pse kaq shpejt m'ke harru
A menon mo per mu
Kujt pi thu ti tash te du
2x

Ky shpirt i lodhur tash pa ty
S'mund t'jetoje ne vetmi
Kthema ti nje moment
Ta shijojm prap dashnin

Me lot ne sy un po te pres
Zgjatma doren dhe nje here
Te jetojm si dikur
E t'mos ndahemi me kurre

A menon mo per mu
Pse kaq shpejt m'ke harru
A menon mo per mu
Kujt pi thu ti tash te du
2x

Ike pa m'thon lamtumir
Duke m'len ne erresir
Je e vetmja dhimbje qe kam
Ahh sa du t'shoh perseri

Me lot ne sy un po te pres
Zgjatma doren dhe nje here
Te jetojm si dikur
E t'mos ndahemi me kurre

A menon mo per mu
Pse kaq shpejt m'ke harru
A menon mo per mu
Kujt pi thu ti tash te du
2x


Ky tekst u dërgua nga PrincessEKartolina (1)

U krijua nga PrincessE 2018-08-08 10:41:03
Ike pa m'thon lamtumir
Duke m'len ne erresir
Je e vetmja dhimbje qe kam
Ahh sa du t'shoh perseri

Krijo Një Kartolinë

STORYMë Shumë Këngë Nga ESTTO: