A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.3 / Votuan:  53
  • Emri i Vërtetë:
  • Ernest Zeka
  • Vendlindja:
  • 1994 
  • Jeton dhe vepron në :
  • Kosovë 
  • Mosha:
  • 25 Vjeç
  • Shenja e Horoskopit:
  • Bricjapi ♑
BIOGRAFIA: ESTTO është një këngëtar i njohur dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo pop. DJ Estto, ermi i vërtet i së cilit është Ernest Zeka, është ndër DJ-të më të njohur në Kosovë. Ai jeton dhe vepron në Pejë, ndërsa ka qenë pjesë e disa projekteve shumë të suksesshme të grupit NRG Band. Së fundmi, i riu pejan ka vendosur ta sprovojë veten edhe në këndim, duke realizuar kështu coverin e tij të parë, këngën “Hold On We’re Going Home” të rap aristit të njohur Drake. Nga videoja e publikuar në YouTube, duket se Estto ka një shtrirje ...

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

Nipi i

Besnik Qakës

Instagrami

Zyrtar

Profili

Facebook

Kanali

Youtube

Profili

Snapchat

Shto profile

zyrtare


Artistë Të Ngjashëm:

Albatrit Muqiqi

Vali Kuqi

Qendrim Pllana

Petrit Geci

Gzim Ukiqi

Red Bloody

Enur Pakashtica

Lind Islami

Gëzim Gashi

Egzon Pireci


Tags: Estto, Dj Estto, Ernest Zeka, Essto

ESTTO në Kartolina:

Krijo Një Kartolinë
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019