Më mbaj mend (për 1 muaj)

Hyrja është kryer me sukses!


CORONAVIRUS NË SHQIPËRI DHE KOSOVË
Besnik Qaka

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.4 / Votuan:  19
BIOGRAFIA: Besnik Qaka është një këngëtar i njohur dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo pop. Në Maj 2008, Etno Engjujt merr pjesë në VFM 2008 me këngën "All Night", në bashkëpunim me Lyrical Son, KAOS & Besnik Qaka. Më datë 30 Qershor 2011, Capital T publikojnë videoklipin "Veç Asaj", në bashkëpunim me Besnik Qaka. Videoklipi u prodhua nga Entermedia. Me këtë këngë, Capital T marrin pjesë në VFM 2012 në vitin 2012. Më datë 28 Shkurt 2013, RTV21 Stars publikon videoklipin "Vendi Im". Më datë 13 Korrik 2016, Baby G publikon videok...

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente

Asnjë Koment 🔥🔥

Anëtar i grupit

NRG Band

Daja e

ESTTO

Profili

Twitter

Instagrami

Zyrtar

Profili

Facebook

Shto profile

zyrtare    Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

    Shiko më shumë

» Dërgo Një Këngë »

Artistë Të Ngjashëm:

Denny

Xhustino Hasani

Egzon Krasniqi

Stefan Marena

Ernis Çili

Sajmir Çili

Aurel Thellimi

Besmir Metani

Verim Zendeli

Papush Sadiku

Tags: Besnik Qaka, Nrg Band


Komente mbi këtë artist


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet