Më mbaj mend (për 1 muaj)

Estto - Ku Je? Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  1

A kisha faj un?
A kishe faj ti?
Ndjenjat me ty mu kan perzi
O se t'kom dasht
Na mu kon bashk

Kjo jet nuk m'duhet mo
kurgjo pa ty
Zgjatma doren e mos m'le mu thy
Se s'muj pa ty
U rritem bashk
U plakem bashk
S'e di mo tash
A shihem na
Se s'jem mo bashk na dy

E ndjej, e ndjej
Se sa mungon
Shpirti po m'dhem qe s'tkom

Ref. 2x:
Ku je ti tash, tash, tash
2x
Sa kisha dasht
Mu kon na bashk

Ti vec premtom
Qe ke me u kthy
Ti vec premtom
Qe kem mu pa na dy

Kjo jet nuk m'duhet mo
kurgjo pa ty
Zgjatma doren e mos m'le mu thy
Se s'muj pa ty
U rritem bashk
U plakem bashk
S'e di mo tash
A shihem na
Se s'jem mo bashk na dy

E ndjej, e ndjej
Se sa mungon
Shpirti po m'dhem qe s'tkom

Ref. 4x:
Ku je ti tash, tash, tash
2x
Sa kisha dasht
Mu kon na bashk


Ky tekst u dërgua nga  Albafi23ESTTO
Publikimi: 17/01/2021
Muzika: ESTTO
Teksti: ESTTO


Estto - Ku Je?
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Ku Je?".
3. Video është e këngës "Ku Je?", por nuk këndohet nga Estto.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga ESTTO:


Komente 0