Më mbaj mend (për 1 muaj)

Hyrja është kryer me sukses!

ETB 57

Nuk ka akoma asnjë votë

ETB 57 është një grup artistësh i njohur dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo hip-hop.
Nuk është dërguar asnjë biografi nga fansat...


>> Dërgo Biografinë >>


Komente

Asnjë Koment 🔥🔥

Shto profile

zyrtare    Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

    Shiko më shumë

» Dërgo Një Këngë »Artistë Të Ngjashëm:

Septics

Master Bass

Klani Shqiptar

T.A.R

Kabal Mafia

Misterioz

G-Gold Army

Brotherhood

E'7

Abstract


Tags: Etb 57, Etb-57, E.T.B 57, E.T.B. 57, Etb57

Komente mbi këtë artist


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet