Më mbaj mend (për 1 muaj)

Ethet E Së Premtes

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  9
BIOGRAFIA: Ethet E Së Premtes është një talent show e njohur. “Ethet e se Premtes Mbrema dhe Krasta show” eshte nje serial televiziv qe zbulon talente te reja ne fushen e muzikes pop, duke i sjelle ata ne dritat e skenes e te vemendjes popullore. Pali Kuke dhe Adi Krasta jane autoret e kater cikleve televizive qe ne harkun e ketyre viteve ka patur disa tituj te ndermjetem por te njejten lende e format. Programi bazohet ne audicionet qe zhvillohen ne qytete te vogla e te medha, te rendesishme e te par...

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente

Asnjë Koment    Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

    Shiko më shumë

Evente Të Ngjashme:

Star Academy Albania

Albanian Star

The Voice Of Albania

Gjeniu I Vogel

X Factor Albania

Zambaku I Prizrenit

Festivale Për Fëmijë

Musical-Fest

Shkodra Fest

Kenga Ime

Tags: Ethet E Së Premtes, Ethet E Së Premtes Mbrëma


Komente mbi këtë artist