Më mbaj mend (për 1 muaj)

Etleva Dhe Era

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.9 / Votuan:  30
Etleva Dhe Era është një duo artistësh.
Nuk ka akoma asnjë informacion...


>> Dërgo Biografinë >>


Komente

Asnjë Koment    Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

    Shiko më shumë

» Dërgo Një Këngë »

Tags: Etleva Dhe Era

Komente 0