Më mbaj mend (për 1 muaj)

Etno Engjujt - Outro Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  3

jeee as ni minut veq outro
po t'met hajnija ne fyt
shpin e ndertum bashk
po tasht ti i han temelet
e ju lutem dikush ma jep ni shati apo kazm
t'ja gjej trunin
ama fshtir
je barabart me zero hahahaha ncncncn pfffffff

Ty djelli te lind ne perendim
je vullkan pa tym
e nat pa agim
rrug me ni drejtim
lum pa shtrat
qe vjen e si ankth ma zen frymen cdo nat
ni kujtim pa zanore
ni barjer
ni vit i mbrapsht qi ska ver
ni pushk pa plum
ni nat pa gjum
ni qjell pa yje
ni zjarr pa shkrum
tok pa uje
karter pa vullkan
atom pa proton
televizion pa ekran
histori pa :popull i pertet pa atdhe
kuvend pa burra
njeri pa fe

hahaha jeee

E ves per qita
spo lypi kshilltar ta perkthej qita qe thash
se ti jeee se mer vesh


Ky tekst u dërgua nga  elizaEtnon
Publikimi: 01/12/2005


Etno Engjujt - Outro
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Outro".
3. Video është e këngës "Outro", por nuk këndohet nga Etno Engjujt.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Etnon:


Komente 0