Më mbaj mend (për 1 muaj)


Etnon - Shekerat

Kopjoni linkun URL të videos, duke shtypur "SHARE" në Youtube dhe me pas "Kopjo Link". Nga një komputer, linku mund të merret edhe duke klikuar mbi videon me butonin e djathtë dhe duke zgjedhur "Kopjo URL video". Vendosni linkun me lart dhe shtypni "DËRGO".

Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Shekerat".
3. Video është e këngës "Shekerat", por nuk këndohet nga Etnon.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.

Etnon - Shekerat  Lyrics


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  1

Këngë e albumit:

"Ethnomenon"

Komente

Asnjë Koment

01/12/2009

2009-11-30T23:00:00+00:00Genncc:
12milon shqiptar,yehh
3milon femna tReja
Qe mboojn mu ni gjithmon miir
kur dridhen
Se ki qka me pa..

Ka deri ky sen Prishtin Fijeesta
me neve e knon plot njerez fijesta
si gjithmon femna plot
jon dy kategori njoSexy njo Hot
e Din qe doken mir edhe syt me ti lidh
nuk ka sen ma tmir para ftyres kur ti dridh
ka hyp mbi tavolina e ma nerva skom
njones ju afrova e drejt nsy i thom
honey,Weq me dhom sonte bikinet ti kisha zgjidh
E ajo weq qesh nuk fol e weq dridhet
Shekirat lidhet thehet e sillet
OKeej mami pe sho qe iie Busy
shkoj pi gjuna tjetres qe osht ma easy
Perndryshe mami sod po dokesh shum Hot
Vazhdo qe ja tu bo cool shekirat

Ref.
Shekerat shekerat
Shekerat shekerat
Shekerat shekerat
Shekerat shhaat shhat
Shekerat shekerat
Shekerat shekerat
Shekerat shekerat
Shekerat shhaat shhat
kuur tsho tty o kaam vjjen nxeet
kur t´afrohem du met prek
mos ma le zhag mos e qo ma gat
po tLus ajjt kallxoma pak
kuur tsho ty o kam vjen nxet
kuur tAfrohem du met prek
PEr mu haajt boooje Plliizz
leema dooren te ti neer maiic

Shekerat shhaat shhat
Yeeaahh..

Gennci: Shekerat mami qu shekerat mami dridhu

Milooti :E di qe dokesh sexy e me dikon lidhhu

GennciQ: Per trupi tem kapi edhe pse nihesh vshtir

Milooti : Maica nuk ti nxeen heke nihesh ma lir
pee vrej kur sjom ngat ti ulesh e rrin
Sa her unn afronna ti hyp mi tavolin
Kcen em provokon e mkqyr drejt nSy
kallzom qa po don se une diqka du per ty
Weq fool qa ki qef qa dush une boj
uun iom sii aerollampa kerkesat ti plotsoj
tash veni o plot e zhurm e plot tim
e njona diqka fol thot jetoj n'Brooklyn
Qa o ky ven kshtu hiq spom pelqen
ndryshe o nAmerik spe gjej veten nket ven
Zemer qitu e ki mas miri
take it easy mos u bo nervoz Shekerate

Reeff:
Ref.
Shekerat shekerat
Shekerat shekerat
Shekerat shekerat
Shekerat shhaat shhat
Shekerat shekerat
Shekerat shekerat
Shekerat shekerat
Shekerat shhaat shhat
kuur tsho tty o kaam vjjen nxeet
kur t´afrohem du met prek
mos ma le zhag mos e qo ma gat
po tLus ajjt kallxoma pak
kuur tsho ty o kam vjen nxet
kuur tAfrohem du met prek
Per mu haajt boooje Plliizz
leema dooren te ti neer maiic../2X


Ky tekst u dërgua nga Foorteessa
Më Shumë Këngë Nga Etnon:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet