Më mbaj mend (për 1 muaj)


Etnon - Hajde E Bojna Bashk

Kopjoni linkun URL të videos, duke shtypur "SHARE" në Youtube dhe me pas "Kopjo Link". Nga një komputer, linku mund të merret edhe duke klikuar mbi videon me butonin e djathtë dhe duke zgjedhur "Kopjo URL video". Vendosni linkun me lart dhe shtypni "DËRGO".

Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Hajde E Bojna Bashk".
3. Video është e këngës "Hajde E Bojna Bashk", por nuk këndohet nga Etnon.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.

Etnon - Hajde E Bojna Bashk  Lyrics


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  2

Këngë e albumit:

"Ethnomenon"

Komente

Asnjë Koment

01/12/2009

2009-11-30T23:00:00+00:00Genncc:
Iee
Kuur mAfroheesh mos um thuj mos um preek
Nese um shhan Fuck you Back
Neese don ma shum e boojna me qeef
Kjoo o sen e thjesht pa marre pa mlleft
e ti ktheej sytt her anej her knej
Qooma edhe wettllen krejjt osht Okeej
Weeq moos um thujj qe menjja spott shkkon
Qat sen qe pee duu edhe tti jje ka e ddon
Pse pe msheef spe di qa tu ka ttek
pot kap panika e flookt ie ka i prek
sNxen ven nVen neper tavolinat tona
Hup si J-Lo e kthehesh si Madonna
Prap temma e njoojt pot vjjen nXeet
weet iie ka e diin qe ke me ra shppjet
sKena kooH me hup kooHa osht me kooon Bashkk
Leej shoqeet anasshh ehajjde me muu jashht

Reeff:
e un t keshi me buz te deshi
kjo pun mas thjeshti
Tash..
comone baby hajde e bojna bashkk/2x

Milottii:
Koomunikoon me trupin ttem pee vreej
Genncc:
A thu pse e man fotton tem n'Display
Milottii:
Edhe numrin permensh ma din
Genncc:
Sa ki qef me tu afru e mett vet qa po pinn...

-Milottii
nSy pe lexxoj qe mexni je ka prett
po prap je e nalt kishe hard to get
Mennoj qe gabon po Okej ska liidhje
Se qa po shoo kttu sje e vetmjja zgjidhjje
Sjoom peej atynwwe qe weq peer emer lidhen
as preeej atynwee qe ta kqyrin kat sillen
So be cool bonu e mir prap
kom qef met pa qysh dukesh pa make up
Pa tesha nTrup e shtrime Shtrat
Besom ki me lyp tnjejtin sen per qdo natt
Kur um she qe foli e keshii
Diije ni sen qe me sy joom ka tDeshhi..

Reeff:
e un t keshi me buz te deshi
kjo pun mas thjeshti
Tash..
comone baby hajde e bojna bashkk/4x


Ky tekst u dërgua nga queen'tess
Më Shumë Këngë Nga Etnon:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet