Më mbaj mend (për 1 muaj)


Etnon - Pow Doo

Kopjoni linkun URL të videos, duke shtypur "SHARE" në Youtube dhe me pas "Kopjo Link". Nga një komputer, linku mund të merret edhe duke klikuar mbi videon me butonin e djathtë dhe duke zgjedhur "Kopjo URL video". Vendosni linkun me lart dhe shtypni "DËRGO".

Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Pow Doo".
3. Video është e këngës "Pow Doo", por nuk këndohet nga Etnon.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.

Etnon - Pow Doo  Lyrics


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  1

Këngë e albumit:

"Ethnomenon"

Komente

Asnjë Koment

01/12/2009

2009-11-30T23:00:00+00:00uu uu uu uu uu uu

Gentz-
ska rendesi ti qa bon
kon e don kon e rrxon
krejt i don ti kat shkon
nuk ndryshon gjith je on
BABY po du marren me ta hjek
Laydly krejt kan qef met prek

As 1 as 100 as 1000 1 milion sjon ba sikur ti
As 1 as 100 as 1000 1 milion sjon ba

Sa her qe je ti mrena un per sherr ty tvrej
shpejt me sy tgjej
normail dokesh okej
kur foli me ty afer doren ne qaf ma len e nxej
e kurr nuk me prejn
po du met pas ne shtrat
po du me te pas ma ngat
po du me ta prek let
trupin per qdo nat
po du met pas shtrat
po du me te pas ma ngat
po du me ta prek let
trupin qdo nat

REF:
Alelejaja kur ti hin mrena Nclub mami
Alelejaja kur ti je mrena Nclub mami
Alelejaja kur e dridh mrena Nclub mami
syt e mi jon te ti (2X)

(alelejaja) mami listen
pernime osht keq mos me ta tha
veq sa her hin nclub
krejt syt jon nty
pa marr parasysh qa ki vesh pin qa bon
krejtve jau

Milot-
po du met pas ngat
po du me ta bo mat
po du me ba punen baby me nejt per qdo nat
du met Hypnotize
ti je extra Size
e du me ba punen BABY qsahtu o ma Nice

As 1 as 100 as 1000 as 1 milion sjon ba sikur ti
As 1 as 100 as 1000 as 1 milion sjon ba sikur ti

me sy pot vrej
ka po shkon pot gjej
hej e din qe vej
e prap po kthehesh knej
meno niher
vendos meniher
folim per sene tmira
se kena sene tlira

Gentz-
po du met pas nshtrat
po du met pas ma ngat
po du me ta prek let
tripin per qdo nat (2X)

REF
Alelejaja kur ti hin mrena Nclub mami
Alelejaja kur ti je mrena Nclub mami
Alelejaja kur e dridh mrena Nclub mami
syt e mi jon te ti (2X)

(laj laj laj) ( laj laj laj)

Alelejaja kur ti hin mrena Nclub mami
Alelejaja kur ti je mrena Nclub mami
Alelejaja kur e dridh mrena Nclub mami
syt e mi jon te ti (2X)

Alelelaja Alelelaja Alelelaja Alelelaja


Ky tekst u dërgua nga Ejupp
Më Shumë Këngë Nga Etnon:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet