Më mbaj mend (për 1 muaj)


Etnon - Pa Ndjenja

Kopjoni linkun URL të videos, duke shtypur "SHARE" në Youtube dhe me pas "Kopjo Link". Nga një komputer, linku mund të merret edhe duke klikuar mbi videon me butonin e djathtë dhe duke zgjedhur "Kopjo URL video". Vendosni linkun me lart dhe shtypni "DËRGO".

Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Pa Ndjenja".
3. Video është e këngës "Pa Ndjenja", por nuk këndohet nga Etnon.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.

Etnon - Pa Ndjenja  (Feat. Teuta Selimi)  Lyrics


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  59

Pjesëmarrëse në

Netët E Klipit Shqiptar 14

Komente

6 🔥

Featuring

Teuta Selimi

17/01/2015

2015-01-17T12:59:44+00:00Nuk e mbaj me kete unaze te zeze
E nemur dita kur ti erdhe
Se meritova me vujte
Per faj te tjeter kujt
Per faj t`rrethit tend

Pa shpirt e zemrat gur
Hijena
Sikur me mpase gjete ne rruge
Pa ndjenja
Ata kurre nuk pushu`n
Shkoni bre n`dreq t`mallkum
Edhe ti bashke me ta

A ta gjuj unazen per ftyre
Apo jashte vec celma dritaren
Vet na fute nlufte te dyve
E u dorezove me t`paren ?
Ske nevoje me kajte mushu mend ksaj radhe
Ankohu te rrethi yt me gojen e madhe
Sa here mkane sha , mkane bo me vujte
Ti nuk e din se tkom rujte
Asnje ma i mire se tjetri krejt njerez tkqi
N`shpirt t`zi mashkuj pa burrni
Gra qe shtijne, sdeshten me mpa me sy
Pse e deshten tjeter kend per ty
Flasin mbas shpine , t`prejne n`bese
Njerez pa ndergjegjje me zemer te zeze
T`kom dashte por ti kurgjo ske pa
Tash ndeze nji qiri se dashni ska mo

Nuk e mbaj me kete unaze te zeze
E nemur dita kur ti erdhe
Se meritova me vujte
Per faj te tjeter kujt
Per faj t`rrethit tend

Pa shpirt e zemrat gur
Hijena
Sikur me mpase gjete ne rruge
Pa ndjenja
Ata kurre nuk pushu`n
Shkoni bre n`dreq t`mallkum
Edhe ti bashke me ta

Vec niveli i jem me mban nalt
Kujtimet sillen sikur n`pllake
Para tyne kurre smu bone krah
E meriton me t`ra shuplake
Ske nevoje me kajte kurgjo spermiresohet
Jena ra n`beteje qe nuk fitohet
Si n`shah kur rrezohen figurat
Mes nesh u prishten tona urat
E mundshme
Rrethi yt akrepa t`kqi
Hiena te unta qe gjak pijne
Po m`dhimbet tjetri qe vjen mas meje
Se jeten edhe atij ja nxijne
Cka ju bona keq thujma aman
Mos e keni semundje qe nuk ka tretman
Ti i ngove ata , se pate me t`drejte
Por n`fund te fundit falemnderit per krejt

Nuk e mbaj me kete unaze te zeze
E nemur dita kur ti erdhe
Se meritova me vujte
Per faj te tjeter kujt
Per faj t`rrethit tend

Pa shpirt e zemrat gur
Hijena
Sikur me mpase gjete ne rruge
Pa ndjenja
Ata kurre nuk pushu`n
Shkoni bre n`dreq t`mallkum
Edhe ti bashke me ta


Ky tekst u dërgua nga Nensii
Më Shumë Këngë Nga Etnon:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet
Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem
Shiko të gjitha komentet