TEKSTESHQIP

Etno Engjujt
Te Lutem Behu Kurv
Lyrics

heyyy...
dua t'jem vetem me ty
baby...

T'lutem behu kurve se ma lehte me te nxan
ti tash nuk e din se per ty krejt i kisha dhan
t'lutem behu k**** qe ne fund mu kan me mu
e atehere ftesen time s'kishe mujt me refuzu
se mas senev te flliqta kishe dasht mu ngul dikun
t'lutem behu k**** dhe ngulu bash te une
nje qind here e kam provu me tu afru
me ta ba me dije qe nuk jam qysh te kan than per mu
ti i urren reperat, playerat, mariuanen....
kur bjen fjala per Etno Engjujt ti shpesh naj shan nanen
per shembull ndonje nate kur ne televizion dalim
ti qohesh nga shtrati dhe e ndrron kanalin
taman kur vendosi me hjek dore prej teje
te qon zoti e sillesh tri-kater here per rreth meje
e ma prish naten dhe ma nuk t'shof me sy
t'lutem behu k**** qe ne fund mu kan me ty

Dua t'jem ne jete me ty... ne jete me ty...
dua t'jem vetem me ty... yeah...
pra t'lutem behu k****...
yeah... yeah..
qe t'jem me ty... baby
t'lutem behu k**** baby...
qe ne fund t'jem me ty...

Ti munesh me perzi pune me çdo shqiptar
me profesor, politikan, biznismen e gazetar
dhe ne fund k****, zani kurve te kish dal
un jam ai baby qe krejt ti kisha fal
shtrohet pytja pse pot thom ty kurve mu ba
sepse tash je vajze e mire e menjehere me thua jo
e krejt ky sen e ka vetem nje senc
kur t'bahesh k**** ma nuk kam konkurenc
se kerkush nuk te kqyr ma me te qu ne shpi
perveç meje e ket sen e din mire edhe ti
baby ti m'ke tregu qe perkunder pames
ka femra qe qohen lirisht n'rrote t'sames
Falemenderes per shume sene, qe m'ke mush mend
ma ke ul mendjen dhe kam ra pak ne vend
e tash kur mendoj per ty nuk e kam lehte
t'lutem behu k**** apo r3.14

Dua t'jem ne jete me ty... ne jete me ty...
dua t'jem vetem me ty... yeah...
pra t'lutem behu k****...
yeah... yeah..
qe t'jem me ty... baby
t'lutem behu k**** baby...
qe ne fund t'jem me ty...

Ti je magji qe me ngreh, ti je raki qe me deh
zemer tu mendu per ty mast***** ne WC
baby siden nuk e kam as katunar nuk jom
po tash ti kishe urbane e ky sen te pengon
kur te shoh me prehen kamt, truri nuk um punon
edhe organ** ma qon, temperaturen ma vlon
por e di mir ku t'dhemb apo çka te pengon
ti asnje mashkull nuk e don qe veshet gjon
nuk e don, nuk kerkon qe rep, black beat bon
por te un sillesh ndryshe bile bajat nuk ma bon
po tash po e ndrroj rimen se erva po me shkon
se krejt fjalet e mia po perfundojn me on
Baby ti tash mendon qe un me ty nuk jam i drejt
e di qe mashkujt rrenj, por nuk rrejn bash krejt
e kjo kang pom doket qe s'pom qon kerkun
t'lutem behu k**** qe ne fund te marr un

Dua t'jem ne jete me ty... ne jete me ty...
dua t'jem vetem me ty... yeah...
pra t'lutem behu k****...
yeah... yeah..
qe t'jem me ty... baby
t'lutem behu k**** baby...
qe ne fund t'jem me ty...

Dua t'jem ne jete me ty... ne jete me ty...
dua t'jem vetem me ty... yeah...
pra t'lutem behu k****...
yeah... yeah..
qe t'jem me ty... baby
t'lutem behu k**** baby...
qe ne fund t'jem me ty...
__________________
Nobody is perfect ...

DËRGOI: