TEKSTESHQIP

Etno Engjujt
Nkerr
Lyrics

ej ta ha kerrin ti ha fellnet ta pi benzinin ta pi ti spom don tu shperthefshin gumat tu shperthefshin
t'hupt qelsi i gumes rezerv t'hupt
mos t'hypt kerkush n'kerr zemer
t'hupt leja (karramel)

MILOTI:
jaw jaw ruju gropat nale kerrin shejen stop
ska mo sen esht koha tash per hip-hop
komt e tua kur i shoh ne fren e ne gaz
fustani i shkurt e i qelun permas
tkuq si l'kur e gjaku qe pom vlon
po ma qet ne ler e motorrin ma bllokon
kanihere kur e kap at senin e shpejtsis
edhe lun me to si Xhendelis

GENCI:
hej kifle sa i ki tkalume e tshkune
ta ha prapanicen qe e ki pak tqume
nder kmishen tone ta ha airbagin
bona si klim n'kerr me ta hek zhegun
ti je peshk i art plotsoma ni deshir
me ta rreh flutren se qaty ndihna mir
vlera jote mjalt e kalon edhe arin
kallxom kur ki nevoj me ta mush rezervarin

DON ARBAS ref
ta ha buzen e vothin n'kthiz
ti ma djeg ne trup gjdo qeliz
edhe trunin ma qet n'ler
dhe shum sexi po dukesh n'kerr

DON ARBAS:
kembet tua kur i shoh ne fren e gaz
e fustanin e shkurt te qelun permas
e te kuq e normal qe gjakun po ma vlon
po ma qet nler e motorrin ma bllokon
ta ha buzen edhe vothin n'kthiz
ti je zjarr qe ma djeg gjdo qeliz

DON ARBAS ref
ta ha buzen dhe vothin n'kthiz
ti ma djeg ne trup gjdo qeliz
edhe trunin ma qet n'ler
dhe shum sexi po dukesh n'kerr

GENCI:
ta ha flutren se ti m'kall meniher
kur po thu qe sex ma me qef boj n'kerr
veq met pas niher hiq nuk um han
a bojm sex n'kerr apo nautoban
po thu u kalla shum nxet prekma belin
un ta preki belin e ma livrit temelin
ti e ki per mem kall sa ni kultur nkry
bab ngrije belin ne ket nat me ta mat temperaturen

MILOTI:
karramel qyre se po dalin senet n'fush
mu ka tha fyti kejt mu ka mledh diqka ne gush
mlohu more pak se ma kalle gjdo atom
ja fillova met honger pak nga pak me dhom
isha bo polic i shtrim veq ti mem shkel
ta ha synin qe kaniher po ma mshel
qaq shum mki mush ment jon tuj m'lon
deka marova spo di mo qa me thon

DON ARBAS ref
ta ha buzen vothin n'kthiz
ti ma djeg ne trup gjdo qeliz
edhe trunin ma qet n'ler
dhe shum sexi po dukesh n'kerr

DËRGOI: