TEKSTESHQIP

Etnon
Pergjithmone
Lyrics

Yeahh ..Ky sen shkon per ty
Listen to me , I can love u better

Po tshoh me to , nliquer store e butique
Sa inati mvjen kur tshoh me mashkuj t`tjetres lige
Disproporcion darling ti je yll qe bon drite shendrite
Dallimi per gjate tij osht si nata me dite
Je femen qe mendon para se me fole , e rralle
Edhe ndjenjat e mia te fjetuna ti i ngjalle
And I love you more than i thought i could love someone
Ti je motiv per mu , por prej tjetres ane
You drive me crazy kur tshoh me to ty alone
Kur e di qe mundem me te dhon` ma shume se ai qe ofron
Me mu je ma e lumtun se me to I guarantee
I can love you better baby ma shume se ai njeri believe me

Pergjithmone
Du me tpase next to me
Jo tjer`t

Mund t`jemi
Dy zemra ne nje shpi
We could start a family

Sunshine kur tshoh me to I cant even breathe
Cuz i cant believe me cfare mashkulli je lidhe
Disproporcion darling sikur dita me nate
Bonafide ska shprese me te , theres no hope sweetheart
Hej , and I miss you everyday pa tpase afer asnihere
Edhe prej larg te ndjej , edhe malli me merr
Per ty per , zanin tond per your face your everything
Ti je femen qe len pershtypje you are my shining
Star

Pergjithmone
Du me tpase next to me
Jo tjer`t

Mund t`jemi
Dy zemra ne nje shpi
We could start a family

Ti mendon qe e vlen por e ke kot
Nese pernime e vlen ajo vet t`thot
Qe ka ndjenja per ty
E ka vendose jeten me ty
E kur tsheh ne sy t`tregon
Qe ska me te thy
Afer te ndjen ne zemer dhe ka besim n`ty ( listen )
Kur dy njerez duhen vrehet
Zemra rreh e buza zbehet
Gujt prehen gjaku nxehet
Merr krah vetmia thehet

Pergjithmone
Du me tpase next to me
Jo tjer`t

Mund t`jemi
Dy zemra ne nje shpi
We could start a family