A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Official Video

Top 200

Eugena Aliu - Nje Here Dashurojme


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.8 / Votuan:  36

Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

29/03/2012

2012-03-29T19:16:11

Naten gjumi ta trazon nje enderr
e vrar zemra e kerkon dashurin e pare
ajo qe e kemi ndjer ma nuk kthehet pas
te jetojme edhe niher sdi a kemi fat

Ref...2x
A kam fat moj zemra ime
prap me u taku
Sot me mbane neper kujtime
sjeton dot pa mu

Ti tani nuk je i qet naten nuk ke gjume
njehere dashurojme ne jete prandaj vuajme shum
ajo qe e kemi ndjer ma nuk kthehet pas
te jetojme edhe niher sdi a kemi fat

Ref...2x
A kam fat moj zemra ime
prap me u taku
Sot me mbane neper kujtime
sjeton dot pa mu


Ky tekst u dërgua nga DesaKjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019