Më mbaj mend (për 1 muaj)

Eugena Aliu - Digje Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  4

digje digje dhander digje
hajde digje dasmen digje

ku eshte babai i dhandrrit o
tja them nja dy fjal e 2x

dasma shum per hajer o
nusja me kamb tmbar e 2x

digje digje dhander digje
hajde digje dasmen digje
digje digje nuse digje
hajde digje dasmen digje

ku eshte nana e dhenderit o
tja them nja dy fjal e
dasma shum per hajer o
nusja me kamb tmbar e 2x

digje digje dhander digje
hajde digje dasmen digje
digje digje nuse digje
hajde digje dasmen digje

ref.
Eugena Aliu
Publikimi: 05/12/2020
Orkestrimi: Marsel Gunga
Video Produksioni: MAX Production


Eugena Aliu - Digje
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Digje".
3. Video është e këngës "Digje", por nuk këndohet nga Eugena Aliu.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Eugena Aliu:


Komente 0