Më mbaj mend (për 1 muaj)


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  14
  • Vendlindja:
  •  
BIOGRAFIA: Eurolindi është një produksion shumë i njohur. Produksioni Muzikor "Eurolindi", është themeluar më: 05.01.1995, dhe që nga ajo ditë gjithmonë kenë punuar, punojnë dhe do të punojnë në të mirë të muzikës shqiptare dhe në të mirë të muzikdashësve. Ka prezantuar tek publiku mbi 500 albume dhe mbi 100 dvd, të kualitetit kulminant. Me partnerë të mrekullueshëm si Elkos dhe Etc, kanë arritur të kenë bashkëpunim me emrat më të mëdhenjë të estradës, mbi të gjitha kur kanë një audiencë të madhe. Motoj...

>> Lexo gjithë biografinë >>


Kanali

Youtube

Profili

Facebook

Kanali

Youtube

Kanali

Youtube

Kanali

Youtube

Komente

Asnjë Koment    Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

    Shiko më shumë

Produksione Të Ngjashme:

Produksioni Yjet

Kastrati

Manti

Bleri Production

Zico Company

Oltioni

Arboni

Melosi

Exe

5 Stars

Tags: Eurolindi


Komente mbi këtë artist


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet