A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Eurona Xhemajli

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  3 / Votuan:  3
Eurona Xhemajli është një shkrimtare.
Nuk është dërguar asnjë biografi nga fansat...


>> Dërgo Biografinë >>


Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

Shto profile

zyrtareArtistë Të Ngjashëm:

E Magjistruara

Vlorë Zogaj Halitaj

Rabie Dega

Entela Tabaku Sorman

Lika Prishka Burgjia

Sofia Ziri

Fleta Satka

Grisela Veli

Shyhrete Ahma

Servete Elezi


Tags: Eurona Xhemajli

Krijo Një Kartolinë
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2018