Më mbaj mend (për 1 muaj)

Hyrja është kryer me sukses!


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.6 / Votuan:  9
 • Vendlindja:
 •  
 • Jeton dhe vepron në :
 • Kosovë 
 • Mosha:
 • 41 Vjeç
 • Shenja e Horoskopit:
 • Peshqit ♓
BIOGRAFIA: Eva është një këngëtare. Eva është një vajze që kreu shkollën e pianos. Ajo lindi në Shqipëri dhe jeton në Kosovë. Momentalisht meret me muzikë dhe ka marrë pjesë në festivale për fëmijë. Më datë 14 Shkurt 2013, Eva & Besi publikojnë videoklipin "Me Prit Zemer"....

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente

Asnjë Koment 🔥🔥

Shto profile

zyrtare  Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

  Shiko më shumë

» Dërgo Një Këngë »Artistë Të Ngjashëm:

Jehona Shaqiri

Evi Cenga

Migena Kraja

Miranda Kondakçi

Vlora Dugolli

Gresa Hoxha

Dorina

Jola

Jona

Diola


Tags: Eva

Komente mbi këtë artist


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet