TEKSTESHQIP

Evans Rama
Ti Nuk Mundesh
Lyrics

Nje hap ne rruge pa ty
Askund shikoj dhe shkoj
I vetem jam dhe jetoj me imazhin tend
Asgje sme vjen nder mend

Pa fryme gjithcka kujtoj
Zerin tend qe dridhet kujtoj
Tani loton ne heshtje me ngadale
U ndame dhe ikem pa fjale

Ti mos harro
Se ne mes nesh gjithcka
Sa shpejt u shua mmmm
Ndaj mos enderro
Dhe kujto
Nese digjesh nje cast
Smund te jesh
smund te ndjesh
Jo nuk mund te qash

DËRGOI: