{{ risposta }}
Mesatarja:  {{ nStars }} / Votuan:  {{ nVotes }}
Biografia

BIOGRAFIA: Ilir Hoxha është një autor këngësh dhe këngëtar. Në Maj 1995, Abaz Zusi, Ilir Ibrahimi & Ilir Hoxha marrin pjesë në Këngët E Stinës 1995 me këngën "Me Fal Ca Para"....

>> Lexo gjithë biografinë >>
Lidhje
Komente 0