Ever B
Ever B

{{ risposta }}
Mesatarja:  {{ nStars }} / Votuan:  {{ nVotes }}

  • Emri i vërtetë:
  • Qlirim Murseli
  • Vendlindja:
  • GjilanBiografia

BIOGRAFIA: Ever B është një këngëtar dhe autor këngësh i njohur dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo hip-hop. Qlirim Murseli, i njohur ndryshe me nofkën Ever-B, ka filluar të këndoj që nga mosha 7-8 vjeçare, por atëherë nuk kishte akoma asnjë këngë të miksuar. Në dhjetor të vitit 2012, bëri Freestylerin e parë dhe pas pak kohe vazhdoi me këngën "FILLIMI". Pra, ky djalosh është më shumë se i talentuar, i jashtëzakonshëm. Vëmendjen Ever B e ka tërhequr edhe te një prej reperëve shqiptar. Reperi nga Peja, Gjiko, është shprehur se djaloshi ka talent të ja...

>> Lexo gjithë biografinë >>
Lidhje
Komente 17