Më mbaj mend (për 1 muaj)

Ever B - Pare Si Arab Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.4 / Votuan:  18

Ref(2x)
Pare si arab me dy telefona bojm haram shake it shake it baby mos e nal kena lidhje londer amsterdam 2x.

dojn mem pa me kallabllak ose me kadillak ose me femra plot midis tyne jam me plot uzin e kom en nqant nuk ndryshoj deri nmiljon
kur tvim na bohet tym se di zoti ty a tlshon

(2x)
I smooke so weed marijuana na na na
Veq pa replik tu bo miljona na na na

baby go danc en nbenz nuk ki ma fly a lit
Ajo po vjen po merr e po bon drifta nreth po na gjith be e kallim si nvit ri fishekzjarret zemra akull e ftoft per njerzt e mi rebala dalin

Ref(2x)
pare si arab me dy telefona bojm haram shake it shake it baby mos e nal kena lidhje londer amsterdam


Ky tekst u dërgua nga Mrjeta.SEver B
Renditja: Top 200
Publikimi: 15/11/2022
Teksti: Ever B
Video Produksioni: Dardan Visuals
Produksioni: Deard Sylejmani
Orkestrimi: Ayo Ludo


Ever B - Pare Si Arab
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Pare Si Arab".
3. Video është e këngës "Pare Si Arab", por nuk këndohet nga Ever B.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Ever B:


Komente 0