Më mbaj mend (për 1 muaj)

Ever B - Dubai Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4 / Votuan:  1

Zhurma po vejen e blica blica plot
Tonight im getting higt sikur pilot 2×
Benzi ri permas po vjen i zi o korb
Si ndubai dubai si ndubai duabaiiii

Cika cika la familia filmin ma kuptojn
Pa titra zeshkane a bjondina dyjat
Vin te tavolina eyo whats up,whats good
Hmmmm mos u tut kem asete kushtojn
Ajo halle nuk ka,ajo sweet trupin flak
Ajo dance dance pa nal ajo mthot yll ki nball ajo pin weed edhe tbardh prej prishtine ntiran eyo eyooo

Zhurma po vjen e blica blica plot tonight im getting higt sikur pilot ×2
Benzi ri permas po vejen i zi
O korb si ndibai dubai si ndubai dubaiii
Ever B
Renditja: Top 200
Publikimi: 22/04/2023
Teksti: Ever B
Produksioni: Deard Sylejmani
Orkestrimi: Yvng Finxssa
Video Produksioni: Gent Films
Video Drone: Cine Frame Production House
Color: Erion PajazitiEver B - Dubai
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Dubai".
3. Video është e këngës "Dubai", por nuk këndohet nga Ever B.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Ever B:


Komente 0