TEKSTESHQIP

Ever B
Shok Me Hane
Lyrics

Ty nuk tbohet vone ty nuk tbohet vone
me ik e me mlon me ik e me mlon 2x
prej se ike ti une jam shok me hone
prej se ike ti une jam shok me hone
ty nuk tbohet vone ty nuk tbohet vone
ty nuk tbohet vone ty nuk tbohet vone

Tash mekatet e tuja po i lan alkooli
pa vetedije po bi ntoke kurgjo nuk foli
e di sonte malli tmerr e tpikon loti
kur tjetri qe ki ngat sta kupton boten
mke fol keq tkom fol keq
po na jem kuptu me sy
e ket dashni ket dashni e ke thy e ke lon gjys
po jetoj nterr po jetoj nterr
ca ke bo ti mu mke hup a takohemi ne apet
a tka marr malli ty me pi me mu
a tka marr malli me i lon krejt punet
a tka marr malli ne me ik kto dit me u zhduk
edhe me kujtu ato qe ne e kemi kalu
sonte eshte dalling mu vec hona po mbon drite
edhe nji shishe po menoj me çel per ty
se ti vec lojat e krejt trikat mi ke dit
edhe spe di ca po ndodh me ty ty ty

Ty nuk tbohet vone ty nuk tbohet vone
me ik e me mlon me ik e me mlon 2x
prej se ike ti une jam shok me hone
prej se ike ti une jam shok me hone
ty nuk tbohet vone ty nuk tbohet vone
ty nuk tbohet vone ty nuk tbohet vone

Cdo nate spllif po pi po shoh se mo njejt
se kokam keq une ne alkool
kom harru qysh tkom ngre
a jena kon dikur a jena harru krejt
po f**k it se sun gjen si une ne jete
ty stkom marr lakmi as drog e as sdi ca
po kur kesh me ty zemren tem tu rreh e kisha
e tash kallxom a ja ka vlejt ne te dy mu prish a
kur po foli po me rrenqethet trupi
tu bo kto rima
ashiqare po tregohesh qe je kon materialiste
po kur ke met vet garant kon po e thirrshe
ashiqare po tregohesh qe je kon materialiste
po kur ke met vet garant kon po e thirrshe
spo muj me te lendu edhe pse rrej se nuk te du
spo muj me te lendu me te lendu me te lendu

Ty nuk tbohet vone ty nuk tbohet vone
me ik e me mlon me ik e me mlon 2x
prej se ike ti une jam shok me hone
prej se ike ti une jam shok me hone
ty nuk tbohet vone ty nuk tbohet vone
ty nuk tbohet vone ty nuk tbohet vone
INFO
Për tu parë dhe kuptuar më mirë, produkti muzikor erdhi i finalizuar tek fansat i përpunuar nga ana vizuale me anë të një klipi muzikor, produksioni i të cilit është krijuar bashkarisht nga Gezim Hysenaj & Visar Demaku. Ky videoklip u publikua më 23 Janar 2021. Muzika dhe teksti është përshtatur nga vetë këngëtari, teksa për produksionin audio ka punuar në studio Çelik Lipa.
Rryma muzikore:
Hip-Hop
Renditja:
Top 200