Më mbaj mend (për 1 muaj)

Hyrja është kryer me sukses!


CORONAVIRUS NË SHQIPËRI DHE KOSOVË
Evgjeni Çuli

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.7 / Votuan:  15
BIOGRAFIA: Evgjeni Çuli është një këngëtare e njohur dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo popullore e Shqipërisë së jugut. Në Nëntor 2013, Evgjeni Çuli merr pjesë në Musical-Fest 2013 me këngën "Kolazh Jugu". Më datë 6 Maj 2016, Evgjeni Çuli publikon videoklipin "Te Na Trashegohesh", në bashkëpunim me Dhimitraq Curi. Më datë 18 Nëntor 2017, Evgjeni Çuli & Sali Malaj publikojnë videoklipin "O Usta Qofsh I Bekuar". Më datë 22 Shkurt 2020, Evgjeni Çuli & Adriana Thanu publikojnë videoklipin "Hodha Njē Lule Ne Ferrë"....

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente

Asnjë Koment 🔥🔥

Shto profile

zyrtareFlladi I Jugut Ne Kenge


    Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

    Shiko më shumë

» Dërgo Një Këngë »

Artistë Të Ngjashëm:

Tefta Kondo

Esmeralda Kaso

Luljeta Konomi Haxhi

Ani Myzeqarja

Blerta Agolli

Jolanda Kojlovic

Merushe Xhihani

Llambrini Nano

Griselda Pepa

Eglantina Doko

Tags: Evgjeni Çuli, Evgjeni Culli, Efgjeni Coli, Evgjeni Culi


Komente mbi këtë artist


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet