Më mbaj mend (për 1 muaj)

Hyrja është kryer me sukses!


CORONAVIRUS NË SHQIPËRI DHE KOSOVË
Evi Cenga

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  7
  • Mosha:
  • 39 Vjeç
  • Shenja e Horoskopit:
  • Peshqit ♓
BIOGRAFIA: Evi Cenga është një këngëtare. Në Maj 2015, Evi Cenga merr pjesë në Top Fest 12 me këngën "Vetem"....

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente

Asnjë Koment 🔥🔥

Shto profile

zyrtare    Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

    Shiko më shumë

» Dërgo Një Këngë »

Artistë Të Ngjashëm:

Keda Braja

Anjeza Bicaku

Jehona Shaqiri

Eva

Geta Beqa

Rexhije Fazliju

Diti

Elinda Katiaj

Eir

Jela

Tags: Evi Cenga


Komente mbi këtë artist


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet