Më mbaj mend (për 1 muaj)

Hyrja është kryer me sukses!

Evi Reçi

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.9 / Votuan:  44
 • Vendlindja:
 • Durrës 
 • Jeton dhe vepron në :
 • Itali 
 • Mosha:
 • 29 Vjeç
 • Shenja e Horoskopit:
 • Demi ♉
BIOGRAFIA: Evi Reçi është një këngëtare e njohur dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo pop. E lindur në Durrës, por asnjëherë nuk ka jetuar në Shqipëri. Kur ka pasur vetëm dy vjet ajo me prindërit udhëton drejt Greqisë duke jetuar një kohë në Athinë. Më vonë udhëton drejt Italisë për të mbaruar studimet në Firence. Ndonëse jeton prej kohësh në Firence, Evi Reci nuk i ka munguar skenës së festivaleve shqiptare. Në Nëntor 2007, Evi Reçi merr pjesë në Kënga Magjike 2007 me këngën "Zjarr I Harruar". Në Nëntor 2008, Evi Reçi merr pjesë...

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente

Asnjë Koment 🔥🔥

Profili

Twitter

Profili

Facebook

Instagrami

Zyrtar

Shto profile

zyrtare



  Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

  Shiko më shumë

» Dërgo Një Këngë »

6

Krijo Një Kartolinë

Të Gjitha

STORY


Artistë Të Ngjashëm:

Hersiana Matmuja

Entela Zhula

Barbana

Megi Laska

Kamela Islamaj

Marjeta Billo

Dorina Garuci

Emmy

Olta Boka

Ertila Koka

Tags: Evi Reçi, Evi Reci


Komente mbi këtë artist


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet