TEKSTESHQIP

Evzi Kaja
Me Pelqen Te Jem Ashik
Lyrics

Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Me Pelqen Te Jem Ashik" kënduar nga Evzi Kaja.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.