TEKSTESHQIP

Evzi Kaja & Unikët
Rak E Tak
Lyrics

Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Rak E Tak" kënduar nga Evzi Kaja & Unikët.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.
INFO
Ky produkt muzikor përcillet online mjaft mirë me anë të një videoklipi muzikor, i cili është përgatitur nga Beni Production. Ky videoklip u publikua me datë 22 Gusht 2023. Autorë të muzikës janë Evzi Kaja Xiu & Valton Terbaci, ndërsa për fjalët e këngës është përkujdesur Valmir Lleshi.