A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Ex King

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  24
  • Emri i Vërtetë:
  • Armend Ibrahimi
  • Vendlindja:
  •  
  • Mosha:
  • 28 Vjeç
BIOGRAFIA: Ex King është një këngëtar i njohur dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo hip-hop. Ex-KinG aka EmperoR, emri i vertete Armend A.Ibrahimi studion ne gjimnazin "Sami Frasher". Merr pjese ne grupin EOK-Recordz dhe eshte kampion i 8-fisht i karates ne Kosove....

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

Shto profile

zyrtare


» Dërgo Një Këngë »


Përkthime (2)


Artistë Të Ngjashëm:

Explicit

ZeeroMan

Miril

Liil Craizy

Merytoni

Mr.Trimi

Eki

Ogi

Lindy

D-Komit


Tags: Ex King, Ex King Aka Emperor, Ex-King, Eok Recordz

Krijo Një Kartolinë
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019