Më mbaj mend (për 1 muaj)

Hyrja është kryer me sukses!


CORONAVIRUS NË SHQIPËRI DHE KOSOVË
Ex Wolf

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  5
  • Emri i Vërtetë:
  • Gezim Limani
  • Mosha:
  • 27 Vjeç
  • Shenja e Horoskopit:
  • Peshqit ♓
BIOGRAFIA: Ex Wolf është një këngëtar i njohur dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo hip-hop. Shkolla : Panqe Karagjozov(Mjeksi) Vendbanimi : Haraqin Koha e Lir: Me Shkruu Teekstee.....

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente

Asnjë Koment 🔥🔥

Shto profile

zyrtare    Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

    Shiko më shumë

» Dërgo Një Këngë »

Artistë Të Ngjashëm:

I2rejt

Fajt

Kia

Krijel Flexy

Mistiku

Kauzza

Blake

Escobars

Arbër Kurtaj

Narly

Tags: Ex Wolf, Ex-Wolf, Gezim Limani


Komente mbi këtë artist


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet