Më mbaj mend (për 1 muaj)

Exception
Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  10
Këndon kryesisht: pop

Exception është grup artistësh i njohur. Grupi EXCEPTION perbehet nga: Mateo Ibrahimi, Arbias Bajraktari, Veton Idrizi dhe Stiv Boka.

Në vitin 2013, Exception merr pjesë në X Factor Albania 3, ku arriten deri ne gjysemfinale.

Më datë 14 Gusht 2014, Exception publikojnë videoklipin "Zemren Ti Godit". Muzika e këngës u punua nga Darko Dimitrov, teksti u shkrua nga Rozana Radi. Me këtë këngë, Exception marrin pjesë në Zhurma Show 2014 në vitin 2014.

» Dërgo Korrigjime »

» Tekstet e Këngëve »

Komente

Asnjë Koment

Pjesëmarrës në

X Factor AlbaniaKomente mbi këtë artist


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet