Më mbaj mend (për 1 muaj)

Exception

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  13
BIOGRAFIA: Exception është një grup artistësh i njohur dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo pop. Grupi EXCEPTION perbehet nga: Mateo Ibrahimi, Arbias Bajraktari, Veton Idrizi dhe Stiv Boka. Në vitin 2013, Exception merr pjesë në X Factor Albania 3, ku arriten deri ne gjysemfinale. Më datë 14 Gusht 2014, Exception publikojnë videoklipin "Zemren Ti Godit". Muzika e këngës u punua nga Darko Dimitrov, teksti u shkrua nga Rozana Radi. Me këtë këngë, Exception marrin pjesë në Zhurma Show 2014 në vitin 2014....

>> Lexo gjithë biografinë >>


Ish-Anëtar i grupit

Stiv Boka

Pjesëmarrës në

X Factor Albania

Komente

Asnjë Koment

    Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

    Shiko më shumë

» Dërgo Një Këngë »

Tags: Exception

Komente 0