A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Stiv Boka

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.9 / Votuan:  9
  • Vendlindja:
  • Tiranë 
  • Jeton dhe vepron në :
  • Shqipëri 
  • Mosha:
  • 24 Vjeç
  • Shenja e Horoskopit:
  • Dashi ♈
BIOGRAFIA: Stiv Boka është një këngëtar i njohur dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo pop. Ai per ne eshte i njohur tashme pasi eshte vellai i nje nga kengetareve me te telentuara te Shqiperise, Olta Bokes. Paraqitja tij e pare eshte ne spektaklin e talenteve "X-Factor Albania" ku pati mjaft sukses. Në Maj 2012, Stivi Boka & Carpe Diem marrin pjesë në Top Fest 9 me këngën "Foleja E Harruar". Në vitin 2013, Stiv Boka merr pjesë në X Factor Albania 3. Ai u be pjese e grupit EXCEPTION bashke me Mateo Ibrahimin, Arbias Bajraktarin dh...

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

I biri i

Reshit Bokës

Vëllai i

Olta Bokës

Pjesëmarrës në

X Factor Albania

Ish-Anëtar i grupit

Exception

Instagrami

Zyrtar

Profili

Snapchat

Shto profile

zyrtare


Artistë Të Ngjashëm:

Deklan

Xhevi

Klinti Çollaku

Gerard Merdani

Ardit Çuni

Mateus Frroku

Dylan

Kristo Thano

Gussi

Genti Deda


Tags: Stiv Boka, Stivi Boka

Krijo Një Kartolinë
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019