Më mbaj mend (për 1 muaj)

Explode - Kush Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  3

..................................................
Jam aba kadabrra Qera nuk o gangsta
Zdi me bo magji po di me bo veq hite t'qarrta
E di qe ju dhem se rimat i kom si shpata
Un vi pi 1 vendi qe sun e gjon as harta
Ju nuk keni shanca me mu mu krahasu
Kshyre sa mir po pershtatna n'mzuik jom dashuru
Repin e kom nzemer fellll o sa shum e du
Mos tishin kon kta heterat un sod sisha kon tu knu
Sma nin ti qa thu sma nin as qa thot aj
Un ta regji beat-in edhe hiq pa u kon high
Ti bon rep ton diten apet sun e bon si aj
Qe un e boj ma mir se ti tybe nuk kom faj
Nese nuk um nje vete femnen tonde tkallxon
O i ngrat nuk ka njeri qe sna nje e qe sna don
Man edhe ti e din ket sen
Jena plak nket qim none per ket ....................................................


Ky tekst u dërgua nga  GazmendExplode
Publikimi: 28/04/2012


Explode - Kush
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Kush".
3. Video është e këngës "Kush", por nuk këndohet nga Explode.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Explode:


Komente 0