Më mbaj mend (për 1 muaj)

Extrem Brati

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  7
  • Jeton dhe vepron në :
  • Shqipëri 
  • Mosha:
  • 29 Vjeç
  • Shenja e Horoskopit:
  • Peshorja ♎
BIOGRAFIA: Extrem Brati është një këngëtar dhe autor këngësh i njohur. Extrem Brati filloi te merrej me muziken qe kur ishte 12 vjec. Aktualisht kenget i punon studion "RadicaL RecordS" ne qytetin e Tiranes. Ai eshte pjestar i Grupit GLA ku ka bere dhe disa kenge me antaret e gurpit dhe me kryetarin e grupit Xhenty. Më datë 13 Janar 2014, Extrem Brati publikon videoklipin "Pa Ty". Muzika e këngës u punua nga Noisim, teksti u shkrua nga vetë Extrem Brati, ndërsa për orkestrimin u kujdes Xhenty. Videoklipi u prodhu...

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente

Asnjë Koment    Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

    Shiko më shumë

» Dërgo Një Këngë »

Artistë Të Ngjashëm:

Donald Veshaj

Dukati

Ismail Balidemaj

Valki

Zeid

Ram Kukaj

Pleurat Stublla

Granit Ahmeti

Fifty

Elis Nova

Tags: Extrem Brati


Komente mbi këtë artist