TEKSTESHQIP

Extrem Brati
Kudo
Lyrics

hey, hey, hey, hey, hey, hey
kudo qe shkojm
muzik me paqe
si gjamat i thej
qendro matan
kshu ishte fati
muzik bojm per qejf
e jo prej inati

rrepin e kom ngjak
edhe tekstin ntupak
sa her un i leviz
gjera nklas
sa rrepera
i kom lan mas trotuari
frymzimin nuk e marr une prej pari
e boj me sene qae perballet jeta
kalova plot vujtje e plot pengesa
shqippnia me afer lest
kshu na majti besa
ne jetojm ata qe shkrujn naper fleta

REF. 2x:
kudo qe shkoj
muzik me paqe si gjamat i thej
qendro matan kshu ishte fati
muzik boj per qejf e jo prej inati

I kom un tana azgjo sme mungon
edhe pse najher msheh tu hec nkam
si thom vetit tip i ron
jam tip i rruges dhe rruga mu mdon
kshu mpleqen ta jetoj jeten
dhe i njejt gjithmon do mbetm

edhe pse sa munon
posht per mem qu
po une vetem nalt
jam tu shkuuu

REF. 2x:
kudo qe shkoj
muzik me paqe si gjamat i thej
qendro matan kshu ishte fati
muzik boj per qejf e jo prej inati

heaaa drejt prej rruge
jeaa gangsta for lex
esht veshtir mas veti
perher shqipe
extrem bratii

REF. 2x:
kudo qe shkoj
muzik me paqe si gjamat i thej
qendro matan kshu ishte fati
muzik boj per qejf e jo prej inati

DËRGOI: