A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Ezana Morina

Choose star rating

Rating:  4.7 / Votes cast:  29
  • Origin:
  • Prizren 
  • Residence:
  • Kosovë 
  • Age:
  • 12
  • Zodiac sign:
  • Dashi ♈
BIOGRAFIA: Ezana Morina is a young writer. Ajo jeton ne Stravuqin, por dashurine per te shkruar nuk mund ta shpreh. Ajo ka shkruar nje poezi per nenen, e cila ia ka kushtuar nenes me plot dashuri por ajo nuk do ta le me kaq, por do te shkruaje shume poezi te tjera....

>> Full biography >>


Fans' Comments

No Comments 🔥🔥

Add Official

Social AccountsRelated Artists:

Bleona Salihu

Elza Mehmeti

Anisa Shala

Albena Bajraktari

Kujtesa Hetemi

Florentina Sopjani

Anjesa Beqa

Lejla Bela

Anisa Berisha

Rinesa Hamzaj


Tags: Ezana Morina

Add an e-Card
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2018