Më mbaj mend (për 1 muaj)

Ezana Morina
  • Vendlindja:
  • Prizren 
  • Jeton dhe vepron në :
  • Kosovë 
  • Mosha:
  • 15 Vjeç
  • Ditëlindja:
  • 6 Prill 2006
  • Shenja e Horoskopit:
  • ♈ Dashi
Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.9 / Votuan:  60

Ezana Morina është poete e vogël. Ajo jeton ne Stravuqin, por dashurine per te shkruar nuk mund ta shpreh. Ajo ka shkruar nje poezi per nenen, e cila ia ka kushtuar nenes me plot dashuri por ajo nuk do ta le me kaq, por do te shkruaje shume poezi te tjera.

» Dërgo Korrigjime »

» Poezitë »

Komente

20Komente mbi këtë artist


Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem
Shiko të gjitha komentet