A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Ezo Menic

Choose star rating

Rating:  5 / Votes cast:  31
BIOGRAFIA: Ezo Menic is a singer of Modern Traditional & Traditional Wedding music. Më datë 25 Shkurt 2018, Ezo Menic publikon videoklipin "Mka Mar Malli". Muzika e këngës u punua nga Rrahman Kryeziu, teksti u shkrua nga Kreshnik Avdiu, ndërsa për orkestrimin u kujdes Rrahman Kryeziu. Videoklipi u prodhua nga MProduction. Më datë 18 Qershor 2018, Ezo Menic publikon videoklipin "Dashni Si Ti". Më datë 10 Korrik 2019, Ezo Menic publikon videoklipin "Amore"....

>> Full biography >>


Fans' Comments

No Comments 🔥🔥

Facebook

Profile

Add Official

Social Accounts


Related Artists:

Valmira Ramadani (Vali)

Alorja Senko

Valbona Sherifi

Elida Daci-Gashi

Dionita Islamaj

Vanesa Nimanaj

Lumturije Berisha

Albina Bekteshi

Shpresa Jetullahu

Ardiana Dili


Tags: Ezo Menic, Ezo, Ezo Menici

Add an e-Card
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019