TEKSTESHQIP

Ezo Menic
M'ka Marr Malli
Lyrics

Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "M'ka Marr Malli" kënduar nga Ezo Menic.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.
INFO
Projekti muzikor është bërë i disponueshëm para audiencës në spektrin vizual me klip muzikor, i cili u përgatit nën drejtimin e MProduction. Videoklipi u publikua më 25 Shkurt 2018. Vija melodike dhe arranzhimi u përgatit nga Rrahman Kryeziu, teksa për këtë këngë ka punuar tekstin Kreshnik Avdiu.